Розсадник

Розсадник “Еліт Флора” – це два широко розвинених напрямки виробництва рослин.
Основним напрямком є вирощування рослин на відкритому ґрунті. У нас вирощуються різноманітні види і сорти декоративних рослин, штамбові і щеплені форми хвойних і листяних кущів і дерев. Також є ліани, крупноміри, алейні і ексклюзивні рослини, топіари, садові бонсаї і нівакі. Розмір наших хвойних рослин від 80 сантиметрів до 3.5 метрів. Алейні дерева продаються в окружності від 8-10 до 20-22 сантиментрів, а висота 3-5 метрів. Викопування рослин проводиться спеціалізованою технікою.
Другим напрямком виробництва у нашому розсаднику є вирощування рослин у контейнерах об’ємом 1.5, 3, 5, 7.5, 10 і аж до 320 літрів. Асортимент складається з поширених та рідкісних сортів декоративних рослин.
У нас ви можете купити саджанці. В наявності є саджанці хвойних, листяних та декоративних дерев. А також є великий асортимент саджанців кущів і рослин.
Окрім того, в нашому розсаднику проводиться щеплення рослин у спеціально облаштованих, для цього, теплицях. В нас є великий вибір щеплених дерев та кущів.

Декоративний розсадник

Декоративні рослини використовуються по усьому світі для прикрашання міст, вулиць, будинків та для внутрішнього озеленення приміщень. У нас ви можете купити декоративні дерева та кущі, які стануть хорошою прикрасою для будь якого приміщення.

Хвойний розсадник

Хвойні рослини найчисельніші та найрозповсюдженіші, саме тому їх дуже часто використовують для озеленення та прикрашання будинків і території. Основною перевагою хвойних декоративних рослин є те, що вони зберігають свій вигляд протягом усього року. Наш розсадник пропонує великий вибір хвойних дерев та кущів, а також саджанці хвойних рослин.

Листяний розсадник

Листяні дерева та кущі поширені у зволожених регіонах, в тому числі і в Україні. На відміну від хвойних декоративних рослин, які зберігають свій вигляд зимою і літом, листяні декоративні рослини виглядають гарніше, але ростуть тільки з весни і до осені.

Штамбовий розсадник

Штамбові дерева зазвичай, використовуються в регулярних садах, де маючи ідеальні форми, формують привабливі та естетичні форми. Штамбові дерева та кущі добре переносять моделювання та обрізку, за що їх дуже люблять дизайнери, садівники, архітектори та декоратори. Штамб – це стовбур дерева, або чагарника, який не має жодних вигинів чи кілець та має ідеальну форму від грунту і до гілок. Має висоту від кількох сантиментів до кількох метрів. Гілки та листя утворюють кулясту форму. Такий тип декоративних дерев та кущів має дуже гарний естетичний вигляд.

Алейний розсадник

Алеї – це окраса цілого міста. Прямі і криві доріжки, які по обидві сторони засаджені декоративними деревами та кущами створюють дуже привабливий вигляд не тільки для туристів, але й для місцевих жителів. Ми пропонуємо великий вибір алейних рослин, дерев та кущів.

Розсадник рідкісних, екзотичних та ексклюзивних рослин

Наш розсадник пропонує великий вибір рідкісних, екзотичних та ексклюзивних рослин і дерев.

elit-flora1

Контакти

Адреса:
Компанія “Еліт Флора”
Україна
м. Городок, Львівська обл.
вул. Львівська, 661
індекс: 81500

+38 (068) 890-39-40
+38 (032-31) 3-30-26
+38 (032-31) 3-30-27
e_flora@ukr.net

logo

Асортимент

Завантажити наш список продукції