Розсадник

Розсадник “Еліт Флора” – це два широко розвинених напрямки виробництва рослин.
Основним напрямком є вирощування рослин на відкритому ґрунті. У нас вирощуються різноманітні види і сорти декоративних рослин, штамбові і щеплені форми хвойних і листяних кущів і дерев. Також є ліани, крупноміри, алейні і ексклюзивні рослини, топіари, садові бонсаї і нівакі. Розмір наших хвойних рослин від 80 сантиметрів до 3.5 метрів. Алейні дерева продаються в окружності від 8-10 до 20-22 сантиментрів, та висотою 3-5 метрів. Викопування рослин проводиться спеціалізованою технікою.
Другим напрямком виробництва у нашому розсаднику є вирощування рослин у контейнерах об’ємом 1.5, 3, 5, 7.5, 10 і аж до 320 літрів. Асортимент складається з поширених та рідкісних сортів декоративних рослин.
У нас ви можете купити саджанці. В наявності є саджанці хвойних, листяних та декоративних дерев. А також є великий асортимент саджанців кущів і рослин.
Окрім того, в нашому розсаднику проводиться щеплення рослин у спеціально облаштованих, для цього, теплицях.
Розсадник “Еліт Флора” дає можливість своєму покупцю купити найширший асортимент саджанців декоративних рослин (хвойні та листяні дерева та кущі), ексклюзивні рослини, топіарні форми, бонсаї та нівакі.
В даний час ми розпочали у нашому розсаднику вирощування крупномірів. В нас ви знайдете неперевершені, досконалі природні форми ялинок, сосен, тисів, ялиць великих розмірів, а також туї, ялівці, кипарисовики. Поряд з ними присутні і формовані (стрижені) форми декоративних рослин. Вашій увазі пропонуємо мультиштамби хвойних та листяних рослин, пінії, штамбові форми декоративних рослин різної висоти, спіралі, конуси, піраміди та багато інших форм хвойних рослин. Поряд з тим закладено розсадник нівакі з сосен та ялівців. Наш покупець має можливість вибрати особисто найкращі рослини для свого саду.

elit-flora1

Контакти

Адреса:
Компанія “Еліт Флора”
Україна
м. Городок, Львівська обл.
вул. Львівська, 661
індекс: 81500

+38 (068) 890-39-40
+38 (032-31) 3-30-26
+38 (032-31) 3-30-27
e_flora@ukr.net

logo

Асортимент

Завантажити наш список продукції